Svatební fotograf, rodinný fotograf. Fotograf na svatbu.

Ivet a Mára

S fotografiemi od Rada a Eli jsme byli vždy moc spokojení. Je vidět že to dělají rádi, jsou přístupní všem nápadům a dokáží na fotografiích vystihnout to důležité a hezké. Je s nimi skvělá domluva a dobře spolupracují s dětmi.


Lenka a David 

Spolupráce s tímto manželským párem byla skvělá. Měli jsme nejprve první schůzku, kde jsme si řekli, jak si obě strany foceni představujeme. Poté si Radovan s Eliškou ještě před svatbou jeli okouknout místo, kde foceni bude probíhat, aby si mohli promyslet na jakých místečkách by mohly vzniknout krásné fotky a tak se také stalo !!!! :) ale nejvíce mě překvapilo a to opravdu oceňuji, ze s námi byli cely den..cca od 8:30 do úplného konce..tím pádem dokázali zachytit každičký moment naši svatby a my máme díky nim krásné fotky !!!! Určitě doporučuji a pokud bych se vdávala po druhé určitě bych si je vybrala znovu:)))


Dominik a Katka 

Sulovcovi a moje zkušenost? V první řade jsou hodně lidský. Dokážou se vcítit do konkretního člověka a nabízejí variantu přímo pro něj. Jsou manžele se společným zájmem pro foceni. Znám jenom málo lidi na který se vždy těším když je vidím. Radost koukat na ně jak pracují a domlouvají se. Taková groteska. Fotili naší svatbu. Jsou tak skvěly že jsem se ničeho nebal a nechal jsem jim volnou ruku. Věděli jaky jsme a podle toho i vytvořili to umělecký dílo. Za nás mužem jenom doporučit..


Bára a Petr 

Dvoudenní focení naší svatby... Pak několik pracovních projektů... Skvělá dvojka, která se dokonale doplňuje a jejich práce je boží... Nenacházím nic co by se nepovedlo, máme pouze superlativa. Prostě, ty chceš...Zuzana a Pavel

Nejlepší fotografický pár který znám, jsou moc ochotný, šikovný a sympatický. Focení díky nim bylo naprosto přirozené. Byla jsem jejich první zákazník na focení svatby a díky nim máme ty nejkrásnější svatební fotky. Všem moc doporučujeme.


Anna a Michal

Focení samotné nás ohromně bavilo, uskutečnilo se totiž na nádherném místě, které jsme využili naplno a pořídili spoustu nápaditých a unikátních fotek. Výsledek nás opravdu moc nadchl.


Iva 

Úžasný pár fotografů s profesionálním přístupem a skvělým okem na zachycení těch pravých okamžiků.


Týna a Michal

Jejich práce mě moc baví. Fotili jsme těhotenství a poté fotky s malou. Všechny fotky jsou přirozené a vystihují naší rodinu. Žádné tuctové focení. A hlavně jsou to super lidi s kterými máme po chvilce pocit, že je znáte mnohem delší domu.


Tim a Kristin

Good pictures, good locations, very nice atmosphere. And uncomplicated! 

Using Format